Дрогобичанин доцент Роман Проць напередодні Vbet Суперкубку-2023 провів всеукраїнський науково-методичний семінар з футзалу
Асоціація футзалу України завершила підготовчий процес фахівців до нового сезону 2023/2024 років, який 17 серпня стартує в місті Буча матчем за Vbet Суперкубок-2023.
Як повідомляє DROBRO, напередодні цього дійства, з ініціативи доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту дрогобицького педуніверситету Романа Проця, 8-11 серпня у місті Львові, на базі СК «Боско Арена» відбувся всеукраїнський науково-методичний семінар для офіційних осіб матчів з усіх футзальних осередків України.
Відкрив роботу семінару віце-президент АФУ Володимир Гримайло який окреслив ті напрямки роботи, що є першочерговими для українського футзалу в реаліях сьогодення. Надалі учасників ознайомили з насиченою програмою заходу, до початку якого вже було проведено два тестування теоретичної та методичної підготовленості. За підсумками усіх тестів, кращі 32 арбітри отримали виклик на семінар, який відбувся паралельно з проведенням Кубка Львівщини – 2023 ЗСУ.
Роман Проць з Дрогобича провів всеукраїнський семінар з футзалу (Фото)https://t.co/CTqfXIZbcm pic.twitter.com/WVWq1FOYpf
— DroBro7/24 (@DroBro10) August 16, 2023
Після цього учасники семінару пройшли заключне тестування з Правил гри і були розподілені на підгрупи, кожна з яких мала своє окреме завдання. За сучасність теоретичної і методичної складової відповідали найкращі інструктори АФУ – члени комітету Роман Проць та Олег Іванов, які використовуючи якісно підготовлені наочні засоби вдало модерували цікаві дискусії у підсумку яких група арбітрів з 8 осіб приходила до єдиного рішення. Отримані знання арбітри закріплювали практичним арбітражем матчів екстралігових, команд в рамках Кубку Львівщини – 2023 ЗСУ, під фаховим наглядом спостерігачів Олексія Банасько та Юрія Веремчука.
За програмою семінару усі 32 арбітри пробігли ARIET test FIFA. Всі розділи насиченої програми були виконані в повному обсязі. За відгуками очевидців новий формат семінару дав змогу вдало поєднати наукову, навчальну, теоретичну, методичну, практичну та комунікативну складові якісної підготовки. Також усі учасники були одностайні у продовженні такого формату майбутніх заходів КА АФУ.