Загинув воїн зі Стебника – Мякуш Михайло Ярославович, який з травня 2024 року виконував бойові завдання з захисту України на передових позиціях фронту

Михайло Мякуш народився 22 квітня 1971 року у м. Стебник. Закінчив ЗОШ № 7. Подальшу освіту здобув у Стебницькому професійному ліцеї.

Останні роки працював механіком на СТО у м. Трускавець.

10 травня 2024 року Михайло був призваний до лав ЗСУ, був кулеметником у складі 24 ОМБр ім. Короля Данила. На жаль, життя воїна обірвалось на полі бою, під час захисту рідної країни.

З рідних у полеглого залишились дружина, брат, діти та внуки.

Траурний конвой з тілом полеглого воїна прибуде до Дрогобицької громади завтра, 11 березня. Зустріч на перехресті Героїв відбудеться о 12:30.

О 13:00 на Майдані Шевченка у Стебнику проведуть загальноміське прощання, після чого проведуть чин похорону – у Храмі Різдва Пресвятої Бородиці.

Поховають полеглого воїна на кладовищі по вулиці Мекелити.

Вічна пам’ять Герою України!

Від admin