Дрогобицький долотний завод — одне з найбільших в Україні підприємств з виробництва устаткування для нафтогазової та гірничорудної промисловостей
Після тривалого часу роботи з мінімальними виробничими потужностями, Дрогобицький долотний завод отримав нових інвесторів, які реанімували промислове серце Дрогобича та запустили його роботу з ще більшими потужностями, передає DROBRO.
У ці дні проінспектував хід робіт на заводі та ознайомився з процесами його виробництва, а також інтенсивністю ремонтних робіт з модернізації приміщень – очільник громади Тарас Кучма. Міський голова побував на підприємстві та зустрівся з директором ТОВ «ДДЗ» Євгеном Немілостівим. На підприємстві вже оновили фасад інструментального цеху, корпус ковальсько-пресового цеху, здійснили заміну вікон, встановили шатрові дахи тощо.
На сьогоднішній день дуже актуальним є насамперед енергозбереження. Адже, такі великі приміщення складно обігріти без ефективного енергозбереження. Керівництво звертає увагу, щоб створити комфортні умови праці для своїх працівників, зокрема це стосується і належного облаштування душових кімнат, роздягалки тощо, — зазначив Юрій Мацигін, керівник ТОВ «Грейнпласт-Карпати», фірма якого здійснює ремонтні роботи.
Як розповіли на підприємстві – Дрогобицький долотний завод сьогодні виробляє бурові долота та бурові замки. 80% продукції відвантажується закордон, зокрема для Африки, Азії, Північної Америки, Латинської Америки тощо. Зараз підприємство виготовляє 200 бурових доліт у місяць.
У програму на 2023 рік закладено виробництво 2000 доліт в рік.
Розвиток індустрії, інвестиції в новітні технології — сьогодні важливі, як ніколи. Зараз ми маємо справу з серйозними інвесторами, які розвивають та готові надалі глобально вдосконалювати долотний завод нашого міста. З часу минулої зустрічі тут вже встигли зробити чимало і завод запрацював з новими потужностями, — прокоментував Тарас Кучма.
Нагадаємо, із зміною керівництва долотного заводу, адміністрація першочергово погасила половину заборгованості, яка була накопичена впродовж минулих років. Мова іде про суму в 7,5 мільйонів гривень та завантажили виробництво комплектуючими на 3-6 місяців вперед.