Сбєрбанк в рамках тендеру на закупівлю серверів відмовився приймати заявки від своїх виробників
Сбєрбанк, що є найбільшою універсальною кредитною установою на болотах, по суті, визнав технологічну відсталість дикарів. Наприкінці серпня банк провів тендер на закупівлю серверів, у рамках якого відмовився приймати заявки від власних виробників, пославшись на те, що їхня продукція не відповідає заявленим вимогам, пише DROBRO.
За інформацією видання, сума конкурсного відбору становила 128 млн. доларів. У торгах взяли участь китайські бренди Lenovo, Inspur та Huawei, а також рашистські постачальники “Акваріус” та “КНС Груп”. Однак у Сбєрбанк включили червоне світло для своїх виробників, зазначивши, що їхня продукція не відповідає ні одній із вимог. У результаті банк не став приймати заявки від компаній мордора, віддавши перевагу китайським постачальникам. Яким саме вимогам не відповідали виробники з боліт, у кредитній організації уточнювати не стали.
При цьому спочатку передбачалося, що постачальники з мордора матимуть преференцію під час тендеру. Рішення Сбєрбанку викликало певний резонанс та скандал на болотах. Так, керівник Центру компетенцій з імпортозаміщення у сфері ІКТ (структура створена за вказівкою уряду мордора) Ілля Массух назвав дії Сбєрбанку “необ’єктивними”.
Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!
Раніше Сбєрбанк уже тестував два типи серверів, створених на базі рашистських процесів “Ельбрус”, і наголошував на неможливості їх використання. Однак після широкомасштабних санкцій проти мордора, викликаних війною проти України, коло потенційних постачальників різко звузилося. Наприклад, продукція тих же китайських компаній Lenovo та Huawei завозиться до мордора лише за паралельним (сірим) імпортом.
Тим часом, уряд дикарів днями дозволив держсектору закуповувати сервери на зарубіжних чіпах. Тепер сервери рашистів та системи зберігання даних необов’язково мають бути оснащені власними чіпами, щоб отримати доступ на ринок держзамовлення.