Отже, Ви вирішили придбати кондиціонер. І відразу зіткнулися з черговою траблом: вітрини магазинів рясніють розмаїттям брендів, які відрізняються як по гаманцю, так і по вигляду, технічним характеристикам, якості деталей і т.д. «Який же марці слід віддати перевагу?» – подумаєте Ви …
Фахівці «BNclimate» (https://www.bnclimate.com) з багаторічним досвідом роботи в області кліматичної техніки зробили короткий огляд всіх спліт-систем.
Для Вашої зручності, розділимо всі кондиціонери на чотири категорії: «дешеві» кондиціонери, кондиціонери «економ-класу», кондиціонери «преміум-класу» і «елітні» кондиціонери.
Почнемо наш огляд саме з «дешевих» кондиціонерів. Виробляються вони всі в Китаї, однак на рівень цих кондиціонерів впливає зовсім не місце складання, а то, як проводиться контроль якості на виробництві та у кінцевої продукції. Рівень браку «дешевих» кондиціонерів складає більше 20%, тобто кожному п’ятому «щасливому володареві» цієї техніки може «посміхнутися удача». Через низьку вартість виробнику доводиться жертвувати якістю використовуваних матеріалів, деталей і комплектуючих. Такі кондиціонери найчутливіші до умов експлуатації та мають найкоротший термін служби. До «дешевих» кондиціонерів відносяться такі марки як: WildWind, Eurofan, Delfa, EWT, Saturn, Orion, Shivaki, ST, Suzuki, Galanz і т.д.
Інтернет магазин «BNclimate» не реалізує до продажу кондиціонери «дешевих» марок, так як ціна визначає якість, а ми несемо відповідальність перед покупцем за якість пропонованої продукції. З цього, вибираючи кліматичну техніку, згадайте, хто платить двічі.
Які кондиціонери можна придбати у BNclimate
Далі ми переходимо до наступної сходинки – кондиціонерів «економ-класу». Хочеться відразу відзначити, що зі своїм головним завданням «холодити» вони справляються і зможуть прослужити Вам довгі роки.
Однак потрібно розуміти, що якість використовуваних матеріалів, деталей і комплектуючих у них буде не на найвищому рівні. Також користувачеві необхідно знати всі тонкощі роботи кондиціонера, зазначені в інструкції, так як захист від неправильної експлуатації там дуже слабкий.
Оскільки ймовірність поломки кондиціонера «економ-класу» помітно вище, ніж у кондиціонерів «преміум-класу», то при його виборі потрібно звертати особливу увагу на підтримку виробника, а також фірми, яка продасть і встановить Вам кондиціонер.
Якщо говорити про ефективність додаткових функцій, таких як іонізація, додаткова фільтрація, підкачка свіжого повітря і т.д. – то це, швидше за все, маркетинговий хід в кондиціонерах «економ-класу», а не дійсно ефективна функція.
Серед кондиціонерів «економ-класу» ми рекомендуємо зупинити свій вибір на таких лінійках, як:
- Cooper & Hunter,
- Tossot,
- Osaka,
- NeoClima,
- Samsung.
Ці спліт-системи мають задовільну надійність і являються розумним вибором при обмеженому бюджеті.
Кондиціонерів класу – «преміум»
Саме цей клас фахівці компанії рекомендують, по співвідношенню ціна-якість-надійність. Ці кондиціонери мають всі необхідні функції і мають гарний ресурсом по продуктивності.
Для контролю якості і для виключення шлюбу на виробництві проводиться дуже велика вибірка виробів. Кондиціонери «преміум-класу» відрізняються високою якістю матеріалів, деталей і вузлів, що забезпечує надійність і довговічність роботи.
До класу «преміум» ми віднесли системи кондиціонування таких марок як: Mitsubishi Heavy, Hitachi, Panasonic, Toshiba, LG.
Якщо Ви хочете мати достатньо надійний кондиціонер з оптимальним співвідношенням ціна-якість, то рекомендуємо звернути увагу саме на цей клас кондиціонерів.
На завершення всієї нашої класифікації, представляємо Вам флагмани кліматичного ринку, кондиціонери класу «еліт» – Daikin і Mitsubishi Electric. Це обладнання по справедливості вважають Елітним. Причому, купуючи техніку, Ви не просто платите за «бренд», визнаний в усьому світі, Ви платите за високу якість, яка проявляється в найдрібніших деталях.