Бронзовий тріумф: Східницькі спортсменки серед призерів Чемпіонату світу з армрестлінгу

З 15 по 20 серпня 2024 року в місті Кишинів, Молдова, пройшов Чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів та молоді, організований Всесвітньою федерацією армрестлінгу (WAF), передає DROBRO. Змагання залучили 1300 учасників із 60 країн, що представляли п’ять континентів.

Анна Іроденко та Надія Биців, спортсмени з Східницької громади, змагалися на найвищому рівні та показали чудові результати.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Анна зайняла 4 місце, а Надія — 6 місце в індивідуальних заліках. Крім того, збірна України, до складу якої входили наші спортсменки, здобула бронзові медалі в командному заліку.

Завдяки наполегливій праці головного тренера СК “Львівські Леви” Івана Іваницького та його помічників Андрія Багрія і Михайла Фецяка, наші спортсменки змогли досягти таких високих результатів.