Відмова еліт Татарстану виконувати вимогу Москви – це перший дзвінок прийдешнього розпаду путінської росії, вважає Дмитро Чернишевський
Еліти Татарстану відмовилися виконувати вимоги Москви про перейменування президента їхньої республіки на “главу” та загального послаблення власного суверенітету. Це лише перший дзвіночок майбутніх історичних подій. Таку думку у своєму відеоблозі на YouTube висловив російський історик і політик Дмитро Чернишевський, передає DROBRO.
“Тюрки, можливо, вихоплять прапор єдності Північної Євразії, що випав з рук слов’ян, і створять нову співдружність держав і територій, яка зможе дати народам, що живуть між Європою, Китаєм та Індією, шанс не перетворитися на задвірки та глушину світових центрів економічної сили. Російський народ виявився безсилим, не здатним на самостійну історичну дію. Він іде на війну і гине разом із недоімперією… Маленький дзвіночок пролунав… Тюркські народи можуть підняти прапор боротьби там, де від росіян нічого не дочекаєшся”, – розповів Чернишевський.
Він упевнений, що непокора Татарстану – це лише початок.
“Татар вирішили розчавити. А вони взяли і не погодилися. Маленький сигнал. Але… з маленького камінця починає котитися величезна лавина… Депутати, підгодовані слуги путінського режиму, люди, вбудовані в систему і абсолютно лояльні, “Єдину Росію” по бороді пустили… Вдарили в цей дзвін тюрки, а не слов’яни. Вони збунтувалися. Вони не підкорилися диктату Кремля і викрученню рук, що йде з 2014 року… Татарські депутати зробили те, що не наважилися депутати жодного регіону в Росії”, – розповів російський історик.
Він уточнив, що у Татарстані завжди були сильні настрої незалежності та автономії. На тлі аварії імперії варто очікувати, що вони виявляться особливо сильно. “Національні ідеї, які зріли весь цей час у республіках, виявляться тим чинником, який посилить розпад путінської росії… Вони піднімуться на опорі імперії. Коли все це розвалиться, саме національна ідея дозволить людям уникнути фрустрації після поразки у війні. Ось і почалося… Саме тюрки почали опір катку путінської диктатури”, – констатував Чернишевський.