У Бориславській Центральній міській лікарні від сьогодні офіційно розпочало роботу Паліативне відділення

Це важливий крок для громади, адже багато мешканців із тяжкими захворюваннями потребують якісного стаціонарного лікування, передає DROBRO. Адреса відділення: вул. Потік, 12.

Загалом у відділенні є вісім палат. Шість із них – стандартні, а ще дві – палати сумісного перебування для пацієнтів із родичами, кожна з яких має окремий санвузол. У палатах сумісного перебування ще завершується ремонт. Решту палат вже оснащені спеціалізованими ліжками, ортопедичними та протипролежневими матрацами. Відділення може одночасно прийняти до 20 пацієнтів.

Міський голова Ігор Яворський наголосив: «Паліативна допомога покликана полегшити стан людей, які зіткнулися з важким чи невиліковним захворюванням, та покращити якість їх життя. Ми розуміємо, наскільки потрібен цей вид медичної допомоги нашим мешканцям, тому спільними зусиллями зробили все можливе, аби відділення запрацювало».

Паліативна допомога входить у Програму медичних гарантій і є безплатною для пацієнта, який має направлення від лікаря. Тривалість лікування у відділенні визначається відповідно до діагнозу хворого.

Опікуватись відділенням буде його завідувач, лікар-хірург Роман Ластовецький. Також створено мультидисциплінарну команду, і допомога хворим буде надаватись із залученням інших фахівців різних спеціальностей.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Віктор Безкровний, директор КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава», зазначає: «З наповненістю відділення проблем не буде зовсім, адже навіть на старті вже є черга пацієнтів. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб максимально якісно організувати лікування та догляд за ними».

Крім того, у лікарні днями запрацювало оновлене приймальне відділення, яке також розміщене у корпусі на вул. Потік, 12. Тут створені всі умови для оперативної медичної допомоги та первинної діагностики. У найближчих планах – розширення приймального відділення та облаштування заїзду для автомобілів екстреної медичної допомоги. Це важливий крок до головної мети — інтеграції в спроможну мережу медичних закладів.

Відкриття та розвиток цих відділень стали можливими завдяки співпраці міської влади, керівництва лікарні, медичних працівників та благодійників.

Від admin