Вчора, 8 січня, у Бориславі відбувся ІІІ марафон STEAM-ідей, який зібрав понад 80 педагогів із закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти

Захід пройшов під гаслом «Майбутнє починається сьогодні!».

Учителі громади виступили з майстер-класами та доповідями на теми:

  • технологічні інновації,
  • 3D-друк,
  • штучний інтелект,
  • робототехніка,
  • STEAM-іграшки тощо.

Педагоги Бориславського ліцею Наталія Адикевич і Роман Андрухів ознайомили учасників марафону із особливостями 3D-друку, зокрема, акцентували увагу на екологічних аспектах цієї технології, передає DROBRO. Разом із вчителями присутні експериментували, створюючи об’ємні вироби на основі цифрових моделей. Про використання конструкторів LEGO на уроках технологій для розвитку дослідницьких здібностей учнів розповів вчитель Бориславського ліцею Давид Кузьмич.

Мар’ян Унятицький, учитель Попелівського ЗЗСО, продемонстрував можливості управління приладами за допомогою жестів, без використання механічних посередників. Його практичний досвід став справжнім натхненням для колег.

Дмитро Єфанов, педагог Бориславського ЗЗСО №7, розповів про успішну інтеграцію штучного інтелекту й гнучких механізмів в освітній процес. Його виступ привернув увагу до інноваційних підходів у навчанні.

Учитель Бориславського ЗЗСО №5 Михайло Юрків продемонстрував роботу пристрою «Тустань 5», він наочно показав, як поєднувати фізику, математику та інформаційні технології в освітньому процесі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Команда педагогів із ЗДО №20 «Дивосвіт» (Марта Турик, Надія Тарновецька, Ольга Крушельницька, Ірина Фринцко) провела майстер-класи зі створення STEAM-іграшок для дошкільнят. Учасникам представили такі вироби, як скарбничка для монет, руку-робота, кулер, карусель і чарівного птаха, що допомагають дітям розвивати дрібну моторику, пізнавальні здібності та емоційний інтелект.

Марафон став платформою для обміну ідеями, натхнення та пошуку однодумців задля покращення освітнього процесу в закладах нашої громади.

Організатори заходу – Центр професійного розвитку педагогічних працівників.

Від admin