Дрогобицькі пластуни принесли Вифлеємський вогонь миру у стіни міської ратуші
Від країни до країни – благодатний вогонь миру, який щорічно пластуни всього світу везуть із місця народження Ісуса Христа – Вифлеєму уже в Дрогобичі, передає DROBRO.
19 грудня пластуни міста завітали із благодатним вогнем на чергове сесійне засідання. Під супровід колядок та з побажаннями мирних свят дрогобицькі пластуни урочисто передали Вифлеємський вогонь міському голові, депутатам міської ради та присутнім керівникам відділів та управлінь ДМР. На сесійне засідання завітала і Народна депутатка України 8 демократичного скликання, політикиня та громадська діячка Оксана Юринець, яка спільно із усіма присутніми теж запалали лампадку від благодатного вогню.
Як наголосили скаути – цьогорічна акція Вифлеємський вогонь миру має дуже символічний зміст та покликана освітити Вифлеємським вогнем кожне українське місто й вселити надію в нашу перемогу. Бо саме на Вифлеємський вогонь усі українці покладають щирі сподівання на мир, завершення війни та Божу опіку.
Скаути побажали усім присутнім із Вифлеємським вогнем принести в свої оселі Божу благодать, затишок та світло правди. В свою чергу очільник громади подякував скаутам за те, що навіть в час війни не зраджують традиції, а несуть українськими громадами благодатне світло з місця народження Сина Божого.
Окрім мерії міста, Вифлеємський вогонь миру пластуни традиційно передадуть і в інші установи та організації Дрогобича, серед яких і лікарні, сиротинці та безумовно храми.
Переглянути цей допис в Instagram
Ближче до святвечора від Вифлеємського вогню усі бажаючі матимуть змогу запалити собі свічку в церквах громади.
Додамо, цьогоріч ввечері, 15-го грудня Вифлеємський вогонь зустріли у столиці України. Звідки він вирушив далі містами та селами.
Поширення Вифлеємського вогню – міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового.
Ідея акції полягає у поширенні священного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Австрійські скаути беруть вогонь з Вифлеєму та літаком доставляють його до Відня. А звідти – передають іншим скаутським осередкам, бажаючи один одному благословенного Різдва.