У тимчасово окупованому Луганську ліквідували пособника “Ахмата”, невідомі під час розбірок вистрілили в нього 16 разів
Про це повідомляє DROBRO з посиланням на Telegram-канал партизанського руху “АТЕШ”.
Так, в окупованому Луганську внаслідок бандитських розбірок було ліквідовано співвласника кафе “Кавказ” Джейхуна Саламова, 1973 р. н., уродженця Азербайджану.
“На нього було скоєно напад – кілер розстріляв його прямо в автомобілі. Було зроблено 16 пострілів, Саламов дістав важкі поранення і пізніше помер”, – кажуть партизани.
За інформацією агента “АТЕШ”, це була вже третя спроба його ліквідації.
“Нападник і його співучасник, який надав зброю, також є етнічними азербайджанцями. Один із них був затриманий у московському аеропорту перед вильотом”, – уточнюють партизани.
Що відомо про Саламонова і його кафе
Саламов разом із другим власником згаданого кафе – Шаріфовим Еміном Юсифом від початку окупації у 2014 році активно співпрацювали з російськими військами. Вони надавали приміщення кафе для нарад, організовували харчування для військових і особисто займалися вербуванням співгромадян у загони “Ахмат” та інші підрозділи Кадирова.
“Їхній заклад став улюбленим місцем зупинки кадировських бойовиків і комбатів, а також точкою збору лояльних до путінського режиму елементів”, – розповіли партизани.
Це місце, як уточнюють в “АТЕШ”, давно втратило статус цивільного об’єкта – воно функціонує як прикриття для військової діяльності та вербування. Саме в кафе “Кавказ” 30 травня 2022 року під час “наради” було ліквідовано генерал-майора Романа Кутузова (“Туман”), командира 1-го армійського корпусу ЗС РФ.