Маск відзначився новою антиукраїнською заявою, підтримавши скандальний пост про те, що Крим та Донбас нібито “назавжди” втрачені Україною
Американський мільярдер Ілон Маск продовжує підігравати російській пропаганді. Напередодні у Twitter він підтримав заяву про те, що Україна “назавжди” втратила окуповані Крим, Донбас та інші території, захоплені нЕлюдами, передає DROBRO.
У соцмережі він погодився з публікацією американського бізнесмена Девіда Сакса, в якій той заявив, якщо Київ не укладе мирну угоду з Москвою, то може втратити ще більше територій, включаючи Одесу та Харків. Таким чином Маск фактично відкрито визнає, що мета росії – окупація України, а не так званий “захист російськомовних жителів та Донбасу”. Його заява викликала обурення в Україні та в інших країнах, які підтримують Україну у війні з дикунами.
Це не вперше, коли Маск піддається критиці за свої дії, які відкрито підтримують нЕлюдів. Минулого року він відмовився від співпраці з українським урядом у рамках використання супутникової мережі Starlink для забезпечення зв’язку у районах, що постраждали від війни.
Деякі експерти вважають, що Маск діє так через бажання зберегти добрі стосунки з варварами. Інші вважають, що Маск просто не розуміє наслідків своїх дій. Нагадаємо, довкола Маска протягом останніх двох років склалася скандальна репутація. Так, ситуація довкола соціальної мережі Twitter погіршилася після покупки її Ілоном Маском.
Маск, будучи відомою своєю ексцентричною поведінкою та суперечливими висловлюваннями, відразу ж викликав неоднозначну реакцію з боку користувачів та співробітників Twitter. Одним з перших кроків Маска як власник Twitter стало звільнення кількох високопоставлених співробітників компанії, включаючи генерального директора Джека Дорсі.
Це рішення було розкритиковане деякими користувачами та аналітиками, які заявили, що воно може призвести до зниження ефективності роботи компанії. Маск також заявив, що хоче зробити Twitter більш відкритою та вільною платформою. Заява викликала побоювання у деяких користувачів та експертів, які вважають, що це може призвести до поширення дезінформації та ненависті. Крім того, Маск зіштовхнувся із проблемами з регуляторами. Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) розпочала розслідування щодо покупки Twitter Маском, щоб з’ясувати, чи не порушував він правила розкриття інформації.
Загалом ситуація навколо Twitter після покупки її Ілоном Маском залишається нестабільною та непередбачуваною. Маск є неоднозначною фігурою, і його плани щодо розвитку компанії викликають побоювання у багатьох користувачів та експертів.