Вашингтон і Пекін зіграли “у дипломатичні піддавки”, досягнувши домовленості щодо тайванського кейсу
Сполучені Штати та Китай використали загрозу війни за Тайвань для укладання угоди. Американська та китайська сторони зіграли “у дипломатичні піддавки” і досягли угоди, ціна якої стане відома пізніше.
Така думка наводиться в Telegram-каналі CYNIC. “Пелосі відвідає Сінгапур, Малайзію, Південну Корею та Японію в рамках свого Індо-Тихоокеанського турне. Тайваню в списку немає. Для розуміння! Рівно за день до широкомасштабної активізації військових претензій щодо тайванського кейсу Байден зідзвонився з Сі: в рамках бесіди Байден повідомив що притримується доктрини “Єдиного Китаю”.
Реалізація погрози Китая збити літак Ненсі була б стартом повномасштабної третьої світової.
Вашингтон публічно здав назад, надавши можливість китайському керівництву, піднявши ставки, забезпечити “дипломатичну перемогу” для внутрішнього споживача: через державну пресу озвучувалася готовність “захищати цілісність Китаю мільярдом китайців”.
Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!
Тепер звертаємо увагу на послідовність. Байден спочатку у розмові з Сі відкрито визнає єдність Китаю. Потім – у Тайвань летить Ненсі. Китай відразу ж публікує свою версію дзвінка, де надруковано фразу: “Не грайте з вогнем”. Це виразні та вивірені дипломатичні піддавки. Тепер чекаємо, коли випливе ціна такої “угоди”, – сказано в повідомленні.