Редакція DroBro зв’язалася з “Енейком” і трохи порозпитувала про події, які відбуваються з їхньою командою героїчних бійців за океаном
Вже більше двох неділь наші герої перебувають на благословенній Американській землі поправляючи свою моторику і не тільки.
Як раніше писали DROBRO, команда наших бійців вирушила до США на протезування та реабілітацію. З перших кроків у штатах, наших хлопців огорнули турботою і любов’ю. Як, трохи згодом, писав Микола на своїй сторінці у Фейсбук:
” Українці в якій би частині планети (окрім московії) Ви б не перебували, Ви є неймовірні ЛЮДИ , Ви залишаєтесь бути патріотами своєї України. Українці в Америці Дякую Вам. Слава Україні!!! Героям Слава!!! “
Сьогодні нам випала нагода трішки поспілкуватися з “Енейком”, чим з вами і поділимось.
Звичайно наших козарлюг не так вже й легко застати, щоб вони мали вільну від справ хвилинку.
Так і сьогодні, коли у нас вже був майже обід, Микола трохи шепочучи відповідав на наші запитання. А говорив зовсім тихим голосом через те, що у них була лише 5 ранку і не хотів заважати побратимам трохи відпочивати в аеропорту, дорогою з Вашингтону в Мініаполіс. Там будуть до 29 вересня, перед поверненням до дому.
З розмови з нашим героїчним Дрогобичанином стало зрозуміло, що він у захваті від людей які займалися ними і Україною в цілому. В період перебування за океаном, капітан підрозділу Сил Спеціальних Операцій (ССО) ЗС України мав зустріч з сенаторкою Емі Клобучар, людиною, яка надзвичайно переживає за Україну і паралельно дуже багато робить для перемоги Неньки у війні проти дикарів з боліт, так як і переважна більшість сенаторів разом з Президентом США. Також була зустріч з українським консулом в Чикаго і з діаспорою у церкві святого Андрія поблизу Вашингтону.
Щоб нічого не пропускати, вподабайте DroBro7/24
Теплоту, з якою говорив Микола про зустріч з нашими земляками, які вже багато років як покинули рідну землю, важко передати. Також було безліч зустрічей вже серед своїх. Одним з них був славнозсвісний емігрант Крамарчук, батьки якого виїхали до Америки ще в далекі 50-ті роки минулого століття. Людина яка має свій великий сімейний бізнес і багато українців, які приїздять до Америки, стартують саме у нього.
Також багато слів було сказано про простих американців, які у всьому старалися показати свою високу повагу нашим воїнам, від медиків у центрах реабілітації до простих громадян на вулиці.
Серед розмови почувся голос диктора по аеропорту і довелося згортати бесіду. Та, ми отримали запевнення, що після приїзду до дому, наш великий друзяка обов’язково поділиться з нами новими враженнями про його перебування з побратимами на Американській землі.